Śmiechów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
55 000 PLN
Cena za m2
53,40 PLN
Powierzchnia działki
1 030 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Prąd
W drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2020-07-23
Numer oferty
52/9434/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 1030 m2 położona w miejscowości Śmiechów, w województwie zachodniopomorskim, dwa kilometry od nadmorskiej miejscowości Gąski i tylko 2 kilometry do drogi ekspresowej nr 6.
Grunt w studium teren został ujęty symbolami UT/MN, jako tereny usług turystycznych i zabudowy mieszkaniowej rekreacyjnej, zabudowy jednorodzinnej. Ujęcie wody znajduje się 100 metrów od granicy działki. Dojazd do nieruchomości najpierw drogą asfaltową, potem drogą polną. Grunt o wymiarach 50 m na 21,25 m jest terenem suchym i płaskim, to idealne miejsce do stworzenia miejsca na wypoczynek i rekreacje.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży. Aby obejrzeć nieruchomość prosimy o kontakt z telefoniczny z konsultantem Nieruchomości Prodaheim 799 301 177.
Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i są zaproszeniem do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 20
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług, Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Morze, Sklep, Zabudowa niska, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Anna Kroplewska

Anna Kroplewska

ANP1

Telefon:
799301177
E-mail:
prodaheim1@gmail.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej