Bobolin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
60 000 PLN
Cena za m2
20 PLN
Powierzchnia działki
3 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Prąd
Nie
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2023-09-01
Numer oferty
331/9434/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż duża 30 arów ( 3000 m2 ) działka rolna ( siedliskowa). 
Nasz Klient jest zdecydowany sprzedać tą nieruchomość. Jeżeli jesteś zainteresowany PODAJ SWOJĄ CENĘ ! Będziemy w kontakcie.
Działka jest położona ok 1 km od ulicy Letniskowej i Pirackiej w Bobolinie. Do morza są 3 km. Posiada powierzchnię 3000 m2, nie jest ogrodzona, w jej pobliżu gaz, kanalizacja, linia energetyczna.
Obecnie jest to teren rolny. Do o koła jest już zabudowa turystyczna i mieszkaniowa.Dojazd jest drogami obecnie polnymi.

Jedyny moment, aby za rozsądne pieniądze, nabyć  teren z przyszłością, który w najbliższych latach zwiększy znacząco swoją wartość. Bardzo dobra lokata kapitału.
Cena może być do negocjacji.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Uwaga!  ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC. 
 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Przystań, Restauracja, Jezioro, Park, Kościół, Morze, Las, Bar
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Brak

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej