Niemica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
45 000 PLN
Cena za m2
15 PLN
Powierzchnia działki
3 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Szambo
Dostępne od
2020-12-04
Numer oferty
88/9434/OGS

Opis nieruchomości

Mamy na sprzedaż kilkanaście działek o regularnych kształtach, świetnie położonych na terenie płaskim, suchym, równym w miejscowości Niemica, w kierunku wyjazdu na Kusice. Super miejsce, ciche, przytulne ze wspaniałą przyrodą, w zaciszu niedalekiego lasu i bardzo dobrze skomunikowane. Media w drodze przy działkach. Sprzedane już 4 działki więc trzeba się spieszyć...
Powalająca cena za takie grunty... tylko 45 tys. zł!!!! ( 15zł / m2)

Niemica leży za Malechowem w kierunku na Sławno, dojazd z Koszalina jest drogą na Gdańsk a w niedalekiej przyszłości ( ok 3 lat) drogą ekspresową S-6 ( Szczecin Gdańsk), która będzie miała zjazd do Niemicy od drugiej strony miejscowości ( od Pn ) w odległości ok. 3-4 km. Zapewnia to wszelki komfort dojazdu do domu, ponieważ drogą ekspresową ze Słupska lub Koszalina można dojechać "w przysłowiowe 15 min ", a oddalenie ekspresówki od działek o parę kilometrów czyni to miejsce cichym i spokojny. Dla spragnionych morza ważna wiadomość ! miejsce to stanowi wspaniała bazę wypadowa do nadmorskich kurortów: Mielno, Darłowo, Ustka, Kołobrzeg ... a nawet (dzięki S-6) do Szczecina i Berlina. Stąd jest blisko "prawie " wszędzie...

To idealne miejsce na własny dom a jeszcze bardziej idealne na dom na dużej działce ( 3 tys m2 ) ... bo takie mamy w sprzedaży!

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego ta nieruchomość jest ujęta, jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - MN, lub teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami-MN/U, czyli budynki mieszkalne, usługowe i garaż.

Przykładowa działka jest o wymiarach 56 metrów na 53 metry. Rodzaj i klasa użytku gruntu- R IV b.

Prąd znajduje się w drodze dojazdowej do działek.
Woda miejska jest w odległości 80 metrów od działek przy drodze. Pierwsze działki są już sprzedane, więc następni właściciele mogą liczyć na "dołączanie się do rury".
Miejscowość Niemica znajduje się na granicy Parku Podworskiego, przez który biegnie rzeka Bielawa, teren jest czysty ekologicznie i chętnie odwiedzany przez turystów ze względu na różnorodność fauny i flory.
W Niemicy znajdują się: szkoła podstawowa, przedszkole, przystanek autobusowy, duży, dobrze zaopatrzony sklep spożywczy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.
Aby obejrzeć nieruchomość prosimy o kontakt z telefoniczny z konsultantem Nieruchomości Prodaheim p. Anną 799 301 177 lub bezpośrednio do firmy tel. 577 410 005 w godzinach od poniedziałku do piatku 9.00- 17.00.

Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i są zaproszeniem do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i nastepnych KC.

Grundstück im attraktiven Dorf Niemica

Ein Grundstück zum Verkauf mit einer Fläche von 3000 m2 in der zukünftigen Stadt Niemica. Das Land befindet sich in der Woiwodschaft Westpommern, im Sławno poviat, in der Gemeinde Malechowo, an der Nationalstraße Nr. 6, die Koszalin mit Danzig verbindet. Das Land liegt nicht weit vom Meer Mielno - 13 Kilometer oder von Darłowo - 23 Kilometer entfernt.
In dem lokalen Raumentwicklungsplan ist die Immobilie als Einfamilienhaus (MN) oder als Einfamilienhaus mit Dienstleistungen (MN / U) enthalten, d. H. Wohn-, Dienstleistungs- und Versorgungsgebäude sowie eine Garage.
Ein Grundstück mit Abmessungen von 56 mal 53 Metern. Art und Klasse der Landnutzung - R IV b.
Der Strom ist auf der Zufahrtsstraße zu den Grundstücken. Stadtwasser und 80 Meter vom Grundstück entfernt.
Die Stadt liegt an der Grenze des Podworski-Parks entlang des Bielawa-Flusses. Die Gegend ist ökologisch sauber und wird aufgrund der Vielfalt der Fauna und Flora gerne von Touristen besucht.
In Niemica gibt es: eine Grundschule, einen Kindergarten, eine Bushaltestelle und ein großes, gut sortiertes Lebensmittelgeschäft.
In naher Zukunft wird in der Nähe von Deutschland eine Kreuzung der Autobahn A6 zwischen Koszalin und Danzig gebaut.
Wir laden Sie ein, sich mit dem Verkaufsangebot vertraut zu machen.
Um die Immobilie anzusehen, wenden Sie sich bitte an den Immobilienberater von Prodaheim 799 301 177.
Alle Angebote dienen zu Informationszwecken und sind eine Einladung zu Verhandlungen gemäß Art. 71 des Bürgerlichen Gesetzbuches und stellen kein Angebot dar, das in Art. 66 und nachfolgende KC

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9.5
  • Procent możliwej zabudowy: 30
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Tereny usług, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Bar, Jezioro, Park, Plac zabaw, Las, Sklep, Rzeka, Kościół, Morze, Zabudowa niska, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Bus, Autobus, PKS

Mapa

Kontakt

Anna Kroplewska

Anna Kroplewska

ANP1

Telefon:
799301177
E-mail:
prodaheim1@gmail.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej