Zagaje

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 050 000 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia działki
21 000 000&nbs p;m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2020-08-31
Numer oferty
129/9434/OGS

Opis nieruchomości

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !
Oferta nr 129/9434/ODS, kompleks działek pow. 2,10 ha .
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2,10 ha położona w Zagajach na granicy Sarbinowa gmina Będzino.
Przybliżona odległość od morza wynosi ok. 1,5 km w linii prostej. Nieruchomość jest położona prawie przy samej od drodze głównej Będzino- Sarbinowo i zapewnia bardzo dobry dojazd do Sarbinowa i na plażę ... Tablica SARBINOWO jest niecałe 100 m od działek.
Teren jest dobrze skomunikowany, wygodny dojazd do drogi krajowej nr 11 łączącej Kołobrzeg z Koszalinem oraz z drogi ekspresowej S-6.
Jest to kompleks 5 działek. Podział został dokonany w ubiegłym roku. Każda z wydzielonych działek posiada powierzchnie ponad 4 tys. m2. Na poszczególne działki wydane są warunki zabudowy zezwalające na postawienie 4 domów jednorodzinnych na każdej z działek.
Uzbrojenie jest w drodze leżącej przy działkach A i B oraz E. Dostępne media to : woda, prąd, gaz. Obecnie brak kanalizacji ( jest w najbliższych planach gminy ), wymagane zbudowanie szamba.
Cena gruntu wynosi 50,- zł m2 ( za całość 2,10 ha = 1ml. 50 tys. zł ok. 230 tys. euro )

Działki można kupować osobno, cena za każdą z wydzielonych działek wynosi 55,- zł za 1 m2

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży. Aby obejrzeć nieruchomość prosimy o kontakt z telefoniczny z konsultantem Nieruchomości Prodaheim 577 410 005.
Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i są zaproszeniem do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
.

Grundstück mit Zonierung Zagaje Będzinko in der Nähe des Meeres POLEN
Ein Grundstück zum Verkauf mit einer Fläche von 21000 m2 in der Siedlung Zagaje in der Stadt Będzinko in der Woiwodschaft Westpommern in Polen, nur 2 km von der Ostsee und Kilometer von der Nationalstraße Nr. 11 entfernt, die Kołobrzeg mit Koszalin verbindet.

Wasser, Gas und Strom befinden sich 10 Meter vom Grundstück entfernt.
Das Land ist flach und trocken in Form eines Rechtecks. Es befindet sich zwischen niedrigen Wohngebäuden in einer ruhigen Gegend, weniger als 2 Kilometer von der Ostsee entfernt.
Wir laden Sie ein, sich mit dem Verkaufsangebot vertraut zu machen. Um die Immobilie anzusehen, wenden Sie sich bitte an den Immobilienberater von Prodaheim 799 301 177.
Alle Angebote dienen zu Informationszwecken und sind eine Einladung zu Verhandlungen gemäß Art. 71 des Bürgerlichen Gesetzbuches und stellen kein Angebot dar, das in Art. 66 und nachfolgende KC.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Budownictwo jednorodzinne szeregowe
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Plac zabaw, Las, Zabudowa niska, Morze
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Bus, Autobus

Mapa

Kontakt

Waldemar Grochowski

Waldemar Grochowski

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej