Dobiesławiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
175 000 PLN
Powierzchnia działki
1 424 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Numer oferty
205/9434/OGS

Opis nieruchomości

DO NEGOCJACJI !  Oferta nr 181/9434/OGS.    Email: biuro@prodaheim.pl
Posiadamy na sprzedaż działkę przy drodze gminnej w Dobiesławcu do szybkiej sprzedaży. Powierzchnia działki 1424 m2.
Dojazd jest zapewniony drogą gminną po remoncie w roku 2021, asfaltową, wg standardów unijnych, nowocześnie oświetloną, ze ścieżką rowerową....
Wszystkie media biegną przy samej działce ( woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód już w budowie).
Działka jest w samym sercu Dobiesławca. Z Dobiesławca jest wszędzie blisko: do jeziora Jamno w Podamirowie tylko 1,5 max 2 km, do Mielna i nad morze na skróty ok 3-4  km a drogą asfaltową przez Mścicie tylko 8-10 km, do Koszalina ( naszej metropolii miejskiej ) ok 6-8 km, do drogi ekspresowej S-6 tylko 5 km ...a tu już autem do Kołobrzegu, Szczecina, Berlina prosta, szybka trasa.
Bardzo ładne miejsce ze wszystkimi mediami i położone w cichej, spokojnej okolicy, gdzie czas płynie leniwie a życie toczy się pod dyktando przyrody.
Rejon ten słynie z osobliwości przyrodniczych i turystycznych: piękne lasy, jezioro z fantastyczna folą i fauną, ścieżki rowerowe oplatające wybrzeże bałtyckie, bujna roślinność pasa nadmorskiego, sarny biegające po polach i te najpiękniejsze ptaki - łabędzie - wzbijające się do lotu z płaskiej tafli jeziora.
Budzisz się rano, wychodzisz przed dom, świeże, soczyste powietrze uderza w twoje nozdrza i masz jak na dłoni fantastyczny wschód słońca, lepszy niż na filmie " made in Hollywood ", bo w realu a nie w kinie....
Wieczorem cisza spokój, słońce chylące się na niebie do snu a obok żurawie na polu, wolno stąpające na swych długich nóżkach, wyszukujące w trawie smakowitych kąsków na kolację.
Tu możesz obcować z przyrodą, cieszyć się jej bliskością, ładować baterie do przyszłej pracy w szklanych biurowcach, miejskich spalinach i chaosie medialnym dnia powszechnego.
JUŻ W CZASACH RZYMSKICH, gdy Jezioro Jamno było zatoką morską i bazą wypadową okolicznych rybaków na łowy śledzia, dorsza i flądry, OSIEDLALI SIE TU LUDZIE!
Miejsce blisko morza ale wyciszone od wiatrów i szkwałów morskich przez okoliczne lasy, posiadające swoją bogatą historię i niepowtarzalny urok.
Idealne miejsce na własny dom letniskowy położony z dala od zgiełku turystów, budek z hamburgerami, lodami i cukrową watą, a na tyle blisko, aby po 3-4 minutach dotrzeć nad morze i rozkoszować się jodem i morską bryzą.  Idealne miejsce dla cyklistów aby mogli ścieżkami rowerowymi śmigać po Mielnie, Sarbinowie, Łazach a dla żeglarzy lub wędkarzy wymarzone miejsce do aktywnego wypoczynku.  
Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z pełną informacją o tej nieruchomości. Celem obejrzenia nieruchomości prosimy o kontakt z przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości pod nr telefonu +48 577 410 005. Nasze biuro w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 10 czynne jest od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Ze względu na pracę w terenie, prosimy przed przyjściem zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i są zaproszeniem do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej