Dobiesławiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
117 000 PLN
Powierzchnia działki
1 240 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Dostępne od
2022-07-15
Numer oferty
261/9434/OGS

Opis nieruchomości

Nieruchomość została zarezerwowana dla naszego Klienta. Wpłacono zadatek. 

Oferta 260/9434/OGS. Działka oznaczona jako M, powierzchnia 1240 m2, położona w miejscowości Podamirowo pod Mielnem.
Dojazd do działki jest zagwarantowany wewnętrzna drogą dojazdową. Teren jest równy, w kształcie prostokąta, dłuższym bokiem przylega do drogi, na ten moment nie jest ogrodzony. Przy samej działce znajduje się rurociąg z wodą miejską, kanalizacją i kabel z energią elektryczną. 
Działka jest malowniczo położona w osadzie Podamirowo w zachodniopomorskim, nad samym Jeziorem Jamno,  pośród luźnej zabudowy jednorodzinnej w otoczeniu zieleni. Działka jest oddalona od linii brzegowej Jeziora Jamno o niecałe 200 m ! Daje to duże możliwości zagospodarowania, szczególnie pod kątem zabudowy jednorodzinnej lub turystycznej. W tym rejonie jest już uchwalony i zatwierdzony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony jako ML,MJ,UT,US. Jest to typowa działka pod dom mieszkalny, usługi turystyczne a nawet rekreacje sportową.

Miejscowość  Podamirowo w ostatnich latach bardzo zyskała na atrakcyjności. To królestwo spokoju i ciszy, bez budek z hot-dogami, lodami, goframi, gwarnymi kafejkami i rzeką turystów wszystko depczącą i zarzucającą niedopałkami papierosów....  To malownicza oaza ciszy blisko gwarnego Mielna, Unieścia, Sarbinowa. W Podamirowie jest możliwość zacumowania łódką lub jachtem ( nasza działka jest położona praktycznie na wprost Przystani Miejskiej). Samo Jezioro Jamno łączy się z Morzem Bałtyckim w miejscowości Unieście.  Jak ktoś stanie na brzegu Jeziora Jamno w Podamirowie to ma na drugim brzegu jeziora piękną panoramę Mielna. Widok pyszny!
Do Podamirowa można dojechać skręcając pośrodku miejscowości Mścice. Jadąc tą ładną, nową drogą asfaltową mijamy po drodze ( po ok 3 km ) Dobiesławiec i następnie dojeżdżamy po 2 kilometrach do samego Podamirowa nad jeziorem. Jest to świetne miejsce wypadowe na wycieczki rowerowe wzdłuż całego wybrzeża bałtyckiego ( słynna trasa rowerowa Velo Baltica ), okolicznych malowniczych osad (Łazy, Osieki, Unieście) oraz turystycznych kurortów ( Mielno, Sarbinowo, Gąski...). Wystarczy wrócić do Mścic i odbić na autostradę S-6 aby w szybkim tempie dojechać do Perły Bałtyku czyli Kołobrzegu, do Szczecina, Berlina itd...Kierując się na Wschód mamy do dyspozycji Darłowo, Jarosławiec, Ustkę i dalej aż do Helu i Trójmiasta.
Własny mały domek wypoczynkowy w Podamirowie, gwarantuje relaks i aktywny wypoczynek. Można uprawiać sporty wodne, pływać małymi promami po jeziorze, łowić ryby... A zakupoholicy mogą skorzystać z bogatej oferty Koszalina z kilkoma Galeriami Handlowymi, Multikino, Amfiteatrem i piękną Halą Sportową. 
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie mieści się przy ulicy Zwycięstwa 10 ( w centrum, przy samym dworcu kolejowym) i czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Jednak ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę. 
Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta.  
Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.


Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Dostępne w okolicy: Las, Przystań, Jezioro, Plac zabaw, Morze
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej