Zagaje

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
160 000 PLN
Powierzchnia działki
1 200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Numer oferty
203/9434/OGS

Opis nieruchomości

DO NEGOCJACJI!  Oferta nr 203/9434/ODS.   Na sprzedaż działka B o powierzchni ok. 12 arów, położona w miejscowości Będzinko - Zagaje pod samym Sarbinowem, tylko  2 km od morza. Działka znajduje się w sąsiedztwie różnych działek na których właściciele maja wydane warunki zabudowy lub wybudowane domy. Teren jest płaski, o kształcie regularnym, prostokątnym, nieogrodzony. Media w postaci wody, prądu i gazu są dostępne w drodze utwardzonej biegnącej przy działce ok. 50 m od jej krawędzi.  Orientacyjne wymiary działki to 25 m x 60 m.
Dojazd do działki jest zapewniony drogą asfaltową będącą jedną z ulic w Będzinku. Ostatni odcinek kilkudziesięciu metrów należy pokonać drogą utwardzoną. Kupujący wykupuje udział własny w końcowym odcinku drogi utwardzonej ok 50-60  m. 
Bardzo ładny teren aby postawić na nim domek jednorodzinny, domki drewniane lub inny obiekt związany z terenem nadmorskim. Położenie terenu zapewnia spokój i dyskrecję. Atutem jest prawie prosta droga  od działki prowadząca nad samo morze, bez zbędnych zakrętów, skrętów, zawiłości terenu. Można nią w 10 minut dojść do pięknej plaży w rejonie Sarbinowa i Chłopów.
W okolicy postawione są liczne domy jednorodzinne, pensjonaty, domki drewniane, zapewniające  bezpieczeństwo w  okresach po sezonowych. Jest to dobra alternatywa dla zatłoczonych aglomeracji przy samym morzu, gwarnych, głośnych, rozrywkowych z dużym ruchem samochodowym. W tym miejscu możesz wypocząć, nabrać sił do dalszej pracy, dzieci mogą jeździć rowerami po drodze bez obawy o rozpędzone auta.  Do morza jest 10 min drogi spacerkiem a pojazdem 2-3 minuty.
Osoby zmotoryzowane docenią to miejsce, ponieważ prawie pod samą działkę podjeżdża się równiutką ulica asfaltową. Poza tym mamy tu dobre połączenie z drogą ekspresową S-6 ( najbliższy zjazd oddalony od tego  miejsca ok 6 km ) pozwalającą w 20 minut " doskoczyć " do Kołobrzegu lub Koszalina. Dla tradycjonalistów jest dostępna stara trasa  Kołobrzeg - Koszalin ( droga nr 11 - obecnie przebudowywana od Koszalina do Poznania w drogę Ekspresową S-11 ) oddalona od tego miejsca 2-3 km.  Natomiast rowerzyści i pasjonaci pieszych wędrówek maja do dyspozycji całą sieć ścieżek rowerowych oplatających Bałtyk do o koła i mogą wędrować po okolicznych "urokliwych" nadmorskich miejscowościach przy samym morzu jak: Sarbinowo, Gąski, Pleśna, Ustronie Morskie, Mielno, Łazy, itd. W pobliżu znajduje się gmina Będzino, sklep Mrówka, market Dino, i inne punkty handlowe.   
Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z pełną informacją o tej nieruchomości po podpisaniu umowy prezentacyjnej z naszym biurem. Celem obejrzenia nieruchomości prosimy o kontakt z przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości pod nr telefonu +48 577 410 005 lub biuro@prodaheim.pl Więcej podobnych ofert można znaleźć na naszej stronie  www.prodaheim.pl
Nasze biuro w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 10 czynne jest od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Ze względu na pracę w terenie, prosimy przed przyjściem zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i są zaproszeniem do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej