Stare Bielice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
90 000 PLN
Cena za m2
88,15 PLN
Powierzchnia działki
1 021 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze, Miejska
Dostępne od
2020-11-20
Numer oferty
128/9434/OGS

Opis nieruchomości

Wpłynął zadatek, na działkę podpisana umowa przedwstępna !

Oferta 77/9434/OGS, działka numer 60/19, powierzchnia 1021 m2 cena 90.000,- zł.
Mamy na sprzedaż trzy działki budowlane zlokalizowane w Starych Bielicach przy zbiegu ulic Kalinowej i Rolnej. Jest to teren przewidziany pod zabudowę jednorodzinną, płaski, suchy, idealnie nadający się na budowę domków jednorodzinnych. Prąd na działce, kanalizacja, woda, gaz w drodze przy działce.
Super miejsce w bardzo przystępnej cenie!!!
Prezentowana działka o powierzchni 1021 m2 jest częściowo ogrodzona, posiada kształt zbliżony do prostokątnego i jest położona przy ul. Rolnej. Pozostałe działki przylegają do niej ( patrz szkic i zdjęcia).
Dojazd do działek jest bezpośrednio droga utwardzoną. Jest to wspaniałe miejsce dla osób pragnących mieszkać w bezpośredniej bliskości Centrum ale na terenach zielonych oddalonych od hałasu i zgiełku miasta. Miejsce to zapewnia idealny dojazd do Koszalina starą trasa na Szczecin oraz zapewnia szybki dojazd do drogi ekspresowej S-6 ( Koszalin-Szczecin- Gdańsk ) przez nowy węzeł komunikacyjny przy ul. Szczecińskiej.
Teren posiada bardzo duży potencjał zabudowy jednorodzinnej i stanowi jeden z ostatnich, tak dobrze zlokalizowanych terenów w Koszalinie, z kompletnymi mediami przy lub na działce.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży. Na naszej stronie można znaleźć inne równie atrakcyjne oferty sprzedaży działek, mieszkań, domów.
Aby obejrzeć nieruchomość prosimy o kontakt z telefoniczny z panią Anną tel. 799 301 177 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 lub bezpośrednio do Prodaheim-Nieruchomości tel. 577 410 005.

Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i są zaproszeniem do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Rzeka, Jezioro, Zabudowa niska, Las, Sklep, Kościół
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Waldemar Grochowski

Waldemar Grochowski

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej