Darłowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 150 000 PLN
Powierzchnia
144 m2
Powierzchnia działki
1 001 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Typ domu
Wolnostojący
Rynek
Wtórny
Numer oferty
67/9434/ODS
Dom Sprzedaż Darłowo

Opis nieruchomości

Darłowo dom morze plaża - Darłowo Haus Meer Strand - Darłowo House Sea Beach
Oferta nr 56/9434/ODS
Na sprzedaż prawie nowy ( 6 lat ) dom wolnostojący na działce o powierzchni 1001 m2 w Darłowie. Dom jest zamieszkały. Nieruchomość w dobrej cenie położona blisko morza na osiedlu nowych domów jednorodzinnych w bezpośredniej bliskości centrum miasta i zamku w Darłowie. 
Dom jest praktycznie wykończony, zamieszkały przez rodzinę 4-o osobową. Do wykończenia pozostały drobne prace jak: wykończenie strychu, garażu, jednej łazienki, garderoby w sypialni rodziców. 
Cała posesja jest położona w bardzo dobrej lokalizacji w Darłowie, idealnie skomunikowana, zagospodarowana. 
Dom posiada powierzchnie 144 m2 z garażem ( bez poddasza , poddasze dodatkowo ok. 80 m2 ), jest podłączony do wodociągowej sieci miejskiej, kanalizacji miejskiej, sieci energetycznej. W drodze przy domie znajduje się linia gazowa. 
Obecnie posesja jest ogrzewana piecem na paliwo stałe z podajnikiem: pellet i ekogroszk, z dodatkowym rusztem na drewno. Piec i skład opału znajduje się w tylnej części garażu. Piec dostarcza ciepła do kaloryferów, ogrzewania podłogowego raz do ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo zamontowany jest system podgrzewania wody na prąd uruchamiany w okresach letnich.  System CO daje ciepło na kaloryfery i ogrzewanie podłogowe. Kaloryfery zamontowane są w pokojach, natomiast ogrzewanie podłogowe znajduje się w salonie, kuchni, łazienkach, pralni i ciągach komunikacyjnych. Dodatkowo ogrzewanie takie występuje pod oknem w sypialni rodziców jako dodatkowa kurtyna cieplna przy dużym przeszkleniu. W porównaniu z drogim gazem rozwiązanie takie jest bardzo ekonomiczne.
Koszty energii elektrycznej to ok 200 zł miesięcznie ( przy rodzinie 4-o osobowej ) a wody ok 150 zł miesięcznie. Na posesji znajduje się studnia na deszczówkę.
Jest to pełna własność.
Do domu wchodzi się przez mały ustawny i widny hol. Po wejściu do środka mamy przed sobą wysoki salon, w którym zrezygnowano ze stropu, dzięki czemu wysokość jest podwójnie zwiększona względem innych pomieszczeń, w których wynosi ona ok 2,55 cm. Salon nie jest duży ale ze względu na wysoki strop wydaje się ogromny. Wrażenie takie potęgują piękne duże witryny z szerokim oknem suwanym pośrodku i dodatkowe boczne wyjście na zewnętrzny drewniany taras. W salonie jest wbudowany bio-kominek i efektowna zabudowana szafa, stanowiąca doskonale ukryte, zamaskowane miejsce na różne potrzebne rzeczy. W salonie na podłodze jest nowoczesny parkiet nie wymagający konserwacji przystosowany do ogrzewania podłogowego.
Stojąc na progu salonu po prawej mamy przejście do kuchni, która jest widna i posiada sprytnie zamaskowaną za pomocą szklanych drzwi spiżarnię, w której panuje mrok i chłodek. W spiżarni celowo zrezygnowano z ocieplenia podłogi, więc pomieszczenie to jest nieco obniżone względem poziomu podłogi w całym domu. Oczywiście celowo spiżarnia nie ma okien i jest nieogrzewana.
Cały dom jest atrakcyjnie umeblowany w klimacie retro połączonym z nowoczesną aranżacją mebli i architektury. Z salonu możemy wyjść na taras z ładną 20-metrową ( 20 m2 ) zadaszoną oranżerią i cieszyć wzrok ogrodem z placem zabaw dla dzieci.
Stojąc na progu salonu po lewej stronie mamy przejście do części sypialnej, w której znajdują się: 2 pokoje dzieci, sypialnia rodziców z łazienką, łazienka dodatkowa, pomieszczenie gospodarcze stanowiące także przejście do garażu. W ścianie, na pograniczu salonu jest wykonana wnęka na ewentualne drzwi suwane odgradzające korytarz od salonu ( obecnie przejście jest otwarte)
Sypialnie dzieci są umeblowane, posiadają duże okna i panele podłogowe. Obok sypialni jest łazienka dzieci w kształcie litery L w której zamontowana jest wanna . Ściany w łazience wykończone są praktycznym stiukiem i kafelkami.
Sypialnia rodziców  jest obszerniejsza. Za łóżkiem postawiono małą ścinkę działowa w kształcie litery U za którą zaplanowano garderobę rodziców. Sypialnia łączy się z łazienką rodziców, która obecnie wymaga wykończenia i służy za pokój rekreacyjny. 
Przejście do garażu jest przez pomieszczenie gospodarcze ( suszarnia + pralnia ). W garażu znajduje się piec . Garaż jest częściowo wykończony. Obecnie poza kotłownią i samochodem są tam złożone materiał do wykończenia.
Bezpośrednio w salonie, obok przejścia do części nocnej, mamy schody na górna antresolę znajdującą się bezpośrednio nad wejściem. Prowadzą do niej dyskretne, drewniane schody przy ścianie nośnej budynku.  Antresola jest ciekawie umiejscowiona, w kształcie litery L zabezpieczona barierką ochronną. Obecnie służy za przechowalnię sprzętu muzycznego ale w przyszłości może stanowić fantastyczne miejsce do poplotkowania przy kawie z widokiem na salon w dole i ogród przez duże przeszklenie w salonie. Na antresoli są zamaskowane drzwi do części strychowej nad sypialniami i garażem. Strych jest do adoptowania. Obecnie jest nieużytkowy. Można zrobić z niego pokoje gościnne lub fantastyczny gabinet. Prowadzą do niego 2 wejścia, wspomniane od wewnątrz przez antresolę i całkowicie zewnętrzne przez schody metalowe zamontowane od szczytu budynku. 
Działka ma powierzchnię 1001 m2 ale wydaje się dużo większa. Jest całkowicie zagospodarowana. Od strony salonu przy domie znajduje się zadaszona oranżeria z drewnianym tarasem o powierzchni ok. 20 m2. Rozciąga się z niej widok na cały ogród. Na działce jest praktyczny, systemowy domek gospodarczy ( 6 m2 ) oraz plac zabaw dla dzieci: domek drewniany ze zjeżdżalnią, trampolina . Na działce są ozdobne nasadzenia, tuje, studnia deszczowa. Teren jest płaski, równy, z krótko przystrzyżoną trawą.  Od strony ulicy działka jest ogrodzona efektownym, stalowym i trwałym płotem. Całość jest solidna i efektowna. Od ulicy nasadzone są kwiaty a między nimi znajdują się kamienie ozdobne. 
Cały dom ma przyjemną jasną elewację, kontrastującą z nią ciemną stolarkę i miłą dla oka harmoniczną bryłę. Jest to dom nowy, wybudowany ok 3 lat temu i zamieszkały przez rodzinę 2+2. Aż trudno uwierzyć, że wewnątrz jest tyle przestrzeni i powierzchni użytkowych. Całość robi wrażenie miejsca przytulnego, czystego, ładnie nasłonecznionego. 
Do domu dojeżdża się drogą osiedlową utwardzoną równymi płytami betonowymi. Wystarczy przejechać ok 100 m i wyjeżdża  się na ulice asfaltową biegnącą do centrum Darłowa i nad morze. Ulica jest wzbogacona o bardzo szeroką ścieżkę rowerową będącą częścią ścieżek rowerowych oplatających całe nasze wybrzeże od Gdańska do Świnoujścia. Prawdziwy raj dla uprawiających jogging lub turystykę rowerową. 
W tym miejscu są wybudowane nowe domy jednorodzinne. W pobliżu jest Aquapark Darłowo a niedługo powstanie także Darłowski Park Rozrywki ze zjeżdżalniami i centrum turystycznym. Do morza jest ok. 1 km drogą asfaltową i ścieżkami rowerowymi. 
Niewątpliwie jest to miejsce wyciszone od zgiełku gości turystycznych w sezonie, pozwalające swobodnie wypocząć w ciszy własnej posesji ale na tyle blisko morza i centrum Darłowa aby żyć w zasięgu miasta i korzystać z jego turystycznych atrakcji. 
Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z pełną informacją o tej nieruchomości po podpisaniu umowy prezentacyjnej z naszym biurem. Celem obejrzenia nieruchomości prosimy o kontakt z przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości.
Nasze biuro w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 10 czynne jest od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Ze względu na pracę w terenie, prosimy przed przyjściem zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę.
Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i są zaproszeniem do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Darłowo Haus Meer Strand
FÜR VERHANDLUNG! Angebot Nr. 56/9434/ODS.
Zu verkaufen fast neues (6 Jahre) freistehendes Haus auf einem Grundstück von 1001 m2 in Darłów. Das Haus ist bewohnt. Immobilien zu einem guten Preis in der Nähe des Meeres in einer Wohnsiedlung von neuen Einfamilienhäusern in unmittelbarer Nähe des Stadtzentrums und des Schlosses von Darłow.
Das Haus ist praktisch fertig, bewohnt von einer 4-Personen-Familie. Für die Fertigstellung blieben kleinere Arbeiten wie: die Fertigstellung des Dachbodens, der Garage, eines Badezimmers, der Garderobe im Schlafzimmer der Eltern
Das gesamte Grundstück befindet sich in einer sehr guten Lage in Darłów, ideal angebunden und bewirtschaftet.
Das Haus hat eine Fläche von 144 m2 mit Garage (ohne Dachboden, Dachboden zusätzlich ca. 80 m2), ist an die städtische Wasserversorgung, städtische Kanalisation, Stromnetz angeschlossen. Auf der Straße am Haus befindet sich eine Gasleitung. Derzeit wird das Grundstück mit einem Öko-Erbsenofen beheizt (ca. 3 Tonnen reichen für das ganze Jahr = Preis ca. 1000-1200 pro Tonne). Der Ofen und Brennstofflager befindet sich im hinteren Teil der Garage. Der Ofen liefert Wärme an Heizkörper, Fußbodenheizung einmal an Warmwasser. Zusätzlich ist ein System zur Erwärmung des Wassers für den Strom installiert, der im Sommer läuft. Das CO-System gibt Wärme auf Heizkörper und Fußbodenheizung. Heizkörper sind in den Zimmern installiert, während sich die Fußbodenheizung im Wohnzimmer, in der Küche, in den Bädern, in der Wäscherei und in den Verkehrswegen befindet.

Darłowo House Sea Beach
FOR TRADE! Offer No 56/9434/ODS.
For sale almost new (6 years) detached house on a plot of 1001 m2 in Darłów. The house is inhabited. Real estate at a good price near the sea in a residential development of new detached houses in the immediate vicinity of the city center and the castle of Darłow.
The house is practically finished, inhabited by a 4-person family. For the completion, minor works remained such as: the completion of the attic, the garage, a bathroom, the wardrobe in the parents' bedroom.
The entire plot is located in a very good location in Darłów, ideally connected and managed.
The house has an area of 144 m2 with garage (without attic, attic additionally about 80 m2), is connected to the municipal water supply, municipal sewerage, electricity network. There is a gas line on the street next to the house. Currently the property is heated with an eco-pea oven (about 3 tons are enough for the whole year = price about 1000-1200 per ton). The stove and fuel storage is located in the back of the garage. The furnace supplies heat to radiators, underfloor heating to hot water. In addition, a system is installed to heat the water for the electricity running in summer. The CO system provides heat to radiators and underfloor heating. Radiators are installed in the rooms, while underfloor heating is located in the living room, kitchen, bathrooms, laundry and transport routes.

Дом Дарлово морской пляж
НЕОБХОДИМО! Предложение № 56/9434/ODS.
Продается почти новый (6 лет) отдельно стоящий дом на участке 1001 м2 в Дарлово. Дом заселен. Недвижимость по хорошей цене, расположенная недалеко от моря в комплексе новых односемейных домов в непосредственной близости от центра города и замка в Дарлово.
Дом практически закончен, в нем проживает семья из 4 человек. Осталось завершить некоторые мелкие работы, такие как: отделка чердака, гаража, одной ванной комнаты, гардероба в спальне родителей.
Вся недвижимость расположена в очень хорошем месте в Дарлово, с идеальной коммуникацией, развитой инфраструктурой.
Дом имеет площадь 144 м2 с гаражом (без чердака, чердак дополнительно около 80 м2), подключен к городской системе водоснабжения, городской системе канализации, электросети. На дороге возле дома проходит газовая линия. В настоящее время участок отапливается печью с углем из эко-гороха (примерно 3 тонны хватает на весь год = цена примерно 1000-1200 за тонну). Плита и топливный склад расположены в задней части гаража. Печь подает тепло на радиаторы, напольное отопление и горячую воду для бытовых нужд. Кроме того, установлена электрическая система нагрева воды, которая включается в летние периоды. Система CO отдает тепло радиаторам и напольному отоплению. В комнатах установлены радиаторы, а в гостиной, кухне, ванных комнатах, прачечной и проходах - полы с подогревом.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska
  • Rodzaj ogrzewania: CO własne

Mapa

Kontakt

Ewa Zabuska

Ewa Zabuska

ANP

Telefon:
577410005
E-mail:
walgro70@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodaheim sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Prodaheim sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@prodaheim.pl… czytaj więcej