LOKAL
na
WYNAJEM
4 000 PLN
0 PLN/m2
KOSZALIN
Opis
Oferta 14/9434/OLW. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 77 m2, usytuowany na parterze kamienicy przyj ulicy Zwycięstwa 10 w Koszalinie. Wejście bezpośrednio od ulicy Zwycięstwa  wychodzi prosto na Galerię Handlową ze sklepami Biedronka, Rossman, Kręgielnia,..
Lokal dodatkowo posiada wejście od tyłu. Obecnie w lokalu jest remont. Planowane zakończenie remontu to okres ok. 2 tygodni od podpisania umowy z nowym najemcą. Zapewniamy bezpłatny okres na przystosowanie lokalu do własnych celów. W lokalu jest zaplecze  oraz WC.  Jest możliwość, bez większych przeróbek, wykonać drugie WC ! 
Remont objął wszystkie instalacje, podłogę, ściany, sufity, ogrzewanie, klimatyzację, wszystko jest wykonane od nowa z bardzo dobrych materiałów, strop został docieplony pianka poliuretanową o grubości 20 cm. 
Wejście jest bezpośrednio z ulicy Zwycięstwa,  lokal posiada dużą witrynę oraz podwójne przeszklone drzwi.
W lokalu są dostępne wszystkie media: woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód (Internet).

Lokal jest ogrzewany za pomocą własnego pieca gazowego.  Dodatkowo w lokalu jest zamontowana nowa klimatyzacja. Zaplecze jest wyposażone w aneks jadalny ( kuchnia mikrofalowa, zlewozmywak, stół, krzesła, szafki), które może zostać wykorzystane jako zaplecze magazynowe.
Dodatkowe opłaty: czynsz płatny jest do wspólnoty 400 zł i zawiera zaliczkę na wodę i ścieki, opłatę za śmieci ( bez limitu) , fundusz remontowy, itp.... Woda rozliczana jest przez Wspólnotę kwartalnie wg zużycia na liczniku a co miesiąc pobierane są w czynszu zaliczki na prognozowane zużycie, które określa użytkownik lokalu ( minimalna prognoza 1 m3).
Lokal jest dobrze eksponowany. Nad lokalem jest możliwość powieszenia dużej reklamy świetlnej.
Cenę można negocjować. Właścicielom zależy na długoterminowym najmie. .
Aby obejrzeć nieruchomość prosimy o kontakt z telefoniczny z konsultantem Nieruchomości Prodaheim.
Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i są zaproszeniem
do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Räumlichkeiten zu vermieten, tolle Lage - Koszalin

Eine Gewerbefläche mit einer Fläche von 77 m2 im Erdgeschoss eines Mietshauses in der Zwycięstwa-Straße in Koszalin. Die Möglichkeit, einen großen Bereich im Erdgeschoss nach dem Entfernen von Trennwänden, Gipskartonplatten, anzupassen, die für ein Büro, ein Geschäft, medizinische Dienstleistungen.
Wir laden Sie ein, sich mit dem Verkaufsangebot vertraut zu machen.
Um die Immobilie anzusehen, wenden Sie sich bitte an den Immobilienberater von Prodaheim.
Alle Angebote sind indikativ und einladend
gemäß Art. zu verhandeln. 71 des Bürgerlichen Gesetzbuches und stellen kein Angebot dar, das in Art. 66 und nachfolgende KC.
Szczegóły oferty

Cena4 000 PLN

Powierzchnia77 m2

PiętroParter

PrzeznaczenieBiurowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Handlowo/Usługowe

Kaucja4000

Rodzaj budynkuKamienica

Stan budynkuDobry